All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Ulusal Yayın Yapan 5 Kanalın 2017 Yaz Sezonu Reyting ve İzleyici Sayıları Ortalamaları


The Orville, The Good Place ve Gotham ile birlikte 2017-2018 Sonbahar Kış sezonuna şöyle hafiften bir girdik.

Galaxy A3, A5, A7, J5, 7 Prime Android 7.0 güncellemesi ne zaman


Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy A7, Galaxy J5 (2016), Galaxy J5 Prime, Galaxy 7 Prime, Galaxy Tab A With Pen 10.1, Galaxy Tab A 10.1 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın İstifasına Sosyal Medyadan 16 Tepki


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Sabah saatlerinde Barış Yarkadaş’ın tweetleriyle gündeme gelen istifa konusunda gün boyu kimseden doğru düzgün açıklama gelmemişti.

Gerilimin Babası Alfred Hitchcock’un Hayat ve Sinema Üzerine Söylediği 17 Söz


Başarılı yönetmenler arasında bile çok azının ismi kendisinden sonra gelen yönetmenlerin yaptığı tarzın isim etiketi olarak anılır.

Sosyal Medyada #kocamadokunma Etiketiyle Büyüyen Gülben Ergen, Yeşim Salkım ve Seren Serengil Kavgası


Magazin gündemine oturan Gülben Ergen ve Tolga Duğles’in ilişkileri olduğu iddiasının ardından olaya Seren Serengil ve Yeşim Salkım da dahil oldu.

Herschel’den Yıldız Doğumevi Fotoğrafı

ESA’nın Herschel Gözlemevinin elde ettiği bu fotoğraf, yeni yıldızların gaz bulutları içinde şekil aldığı yıldız doğumevlerinden Rho Yılancı’yı (Rho Ophiuchi) göstermektedir.

Cem Yılmaz Filmlerinde Yine Kendisinin Canlandırdığı 8 Yan Karakter


Tıpkı stand-up komediden sinemaya geçiş yapan bir diğer aktör Eddie Murph gibi Cem Yılmaz da filmlerinde birden fazla karakter canlandırmayı sevenlerden.

Türkiye’nin Magazin Tarihinden Görmeniz Gereken 28 Nostaljik Fotoğraf


Artık elinde akıllı telefon olan herkes magazin haberciliği yapıyor diyebiliriz. Bir restoranda, kafede, alışveriş merkezinde, denizde kısacası ünlülerin insan içine karıştığı her yerde fotoğraflarının çekilmesi ve sosyal medyada yayılması kaçınılmaz.

New York'taki Mikroskobik Yaşam


Sally Warring tarafından yürütülen Pondlife projesi, New York'taki mikroskobik canlıları görsel olarak belgeleyerek insanlarda bilime yönelik merak uyandırmayı amaçlıyor.

15 Temmuz Hakkında Attığı Tweet Yüzünden Tacı Alınan Itır Esen Sosyal Medya Gündeminde


21 Eylül akşamı gerçekleşen Miss TRurkey 2017 güzellik yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Itır Esen’in 15 Temmuz anma gününde attığı tweetler ortaya çıkınca tacı geri alındı.

iPhone 8 Plus kamera performansında mobil sektörün yeni lideri oldu


Yeni çıkan mobil cihazların kamera performansına dair paylaştığı raporlarla tanınan DxOMark, yeni paylaşımında Apple'nin iPhone 8 telefonlarını inceledi.

'Kadınlar Aptal Oldukları İçin Araba Kullanamaz' Diyen Suudi Din Adamına Vaaz Yasağı


Dünyada kadınların araba kullanmasının yasak olduğu tek ülke olan Suudi Arabistan'da, kadınların aptal oldukları için araba kullanamayacaklarını söyleyen bir din adamına vaaz yasağı getirildi.

Maria Kasırgası Porto Rico’yu 6 ay elektriksiz bırakacak


İklim değişikliğinin yol açtığı Maria Kasırgası’nın vurduğu Porto Rico adasının 6 ay boyunca elektriksiz kalacağı duyuruldu.

Asus, Zenfone 4’ler tanıtıldı! Zenfone 4 Türkiye fiyatı ne kadar?


Asus, Zenfone 4’ler için özel lansman düzenledi. Asus’un özel olarak düzenlediği lansman da yeni modellerini birden tanıtıldı.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus performans rekoru kırdı


Bugün dünya genelinde satışı başlayan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'a dair ilk incelemeler internette yayımlandı.

DAVID BOWIE’NİN HEROES’U BU KEZ DEPECHE MODE’A EMANET


Geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınlayan Depeche Mode‘dan bu kez daha farklı, fakat bizi çok mutlu eden, mutlu etmekle kalmayıp hafta sonuna güzel girmemize yardımcı olacak bir haber var!

Ev İşlerinde İnsanlara Yardım Edip Hayatın Müşterekliğini Savunan 17 Yardımsever Pati


Ev işleri özellikle çalışan insanlar için kabus niteliği taşıyor. Özellikle kedi köpek gibi özel ilgi isteyen canlarla da evinizi paylaşıyorsanız onların sorumluluğunu da üstlenmeniz gerekiyor.

Yalan söyleme psikolojisi: Yalan söylediğimizde neler oluyor?


İster kabul edin ister etmeyin, hepimiz yalan söylüyoruz. Yalan söylemek, aslında insanlar için tuvalete gitmek ve yemek yemek kadar sıradan bir şey.

Burcunuza Göre Sizi Çekici ve Karşı Konulamaz Yapan En Güçlü Özellikleriniz


Burcunuz sizi diğerlerinden daha çekici ve karşı konulamaz yapan özelliklerinizi gösterme konusunda çok fazla ipucu veriyor.

Stresi hayatından bir türlü çıkaramayanlar için 50 “kendine iyi bak” önerisi


“Bazı günler, kendime havada süzülen bir yaprak kadar hafif olmak için izin veriyorum ve ne zaman bunu yapsam ne kadar değerli olduğumu hatırlıyorum.” -Brian Andreas Uçaklarda yapılan güvenlik uygulamalarında oksijen maskesini sevdiklerinize değil, önce kendinize takmanızı söylerler.


Loading...