All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Yeni Adsense Reklamları


Adsense reklamları için ikon Adsense resmi WordPress eklentisi Google publisher‘ı sonlandırmıştı. Yerel Yeni Reklamlar Eklenti yerine 2 yeni reklam modeli sundu.

Wikipedia yasağı Türkiye’ye zarar mı veriyor?


Wikipedia yasağı Türkiye’ye zarar mı veriyor? Türkiye’de 29 Nisan 2017’de kapatılan dünyanın en büyük sözlüğü Wikipedia, yasaklanmış ülkelerden sadece biri.

Tüm Zamanların En İyi Haltercilerinden Naim Süleymanoğlu’nun Hayat Hikayesi


Türkiye’ye halteri sevdiren, ülkemize Olimpiyat Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonluğu ve Dünya Şampiyonluğu gibi sayısız madalya kazandıran Cep Herkülü Naim Skaraciğer yetmezliği nedeniyle ciddi bir yaşam savaşı veriyordu.

Cem Yılmaz’dan Twitter’da Arif V 216 Filmine Gelen Eleştirilere 19 Cevap


Twitter’ı son zamanlarda aktif kullanan ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, son çıkacak olan, bir nevi GORA’nın devamı niteliğindeki Arif V 216 filminden kısa fragmanlar paylaştı.

Lineage 2: Revolution yayınlandı!


Lineage 2: Revolution yayınlandı. Oyunseverlerin beklediği gün geldi. 1.5 milyon kayıtlı oyuncunun bulunduğu Lineage 2: Revolution 54 ülkede yayınlandı.

Yatak Odasında Televizyon Olmadan Uyumayanlar İçin 8 Tasarım Önerisi


Televizyon artık hayatımızın bir parçası. Her an her dakika televizyondan ya da akıllı telefondan televizyon izliyoruz.

Pat McGrath Labs ve Spotify arasında anlaşma gerçekleşti!


Pat McGrath Labs ve Spotify arasında büyük bir anlaşma gerçekleşti. Lüks güzellik markası Pat McGrath Labs, kozmetik ürünlerini dijital bir müzik platformu üzerinden satışa sunarak bir ilke imza attı.

NEJAT UYGUR’U SAYGI VE SEVGİYLE BİR KERE DAHA HATIRLIYORUZ


Usta tiyatroculardan Nejat Uygur‘un bugün ölüm yıl dönümü. Kendisini sevgiyle ve saygıyla anarken geride bıraktıklarıyla yetinmeye çalışıyoruz.

Çiçeklerin dili – Seran Vreskala


Neredeyse bilinen tüm çiçeklerin isimlerinin kökenine, karakteristik özelliklerine ve zengin mitolojisine dayanan hikayeleri var.

Dünyanın en güzel şehri İstanbul’da gezilecek yerler


İstanbul, dünyaca ünlü turistik şehirlerden bir tanesi. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist bu şehri ziyarete geliyor.

Doğa, Peyzaj, İnsan ilişkisi üzerine… – Ebru Bingöl


1995 Kimya alanında Nobel ödülü sahibi Paul Crutzen, ödül konuşmasında artık vahşi doğadan bahsedemeyeceğimizi, gezegenin en uzak noktalarının bile insan etkisinin oluşturduğu karbon ve nitrojen emisyonuna maruz kaldığını açıkladı.

[Kedi-Siz] Fehmi Öztürk: Birlikte yaşadığım dört kedi de beni buldu


Bir İrlanda Atasözü diyor ki; “Kedilerden hoşlanmayan insanlardan uzak durun.” Oysa yazar da konukları da İrlandalı değil. Onlar sadece kedilere gönül vermişler. Tolga Öztorun her hafta kendi sevdiği kedicileri sizin için misafir ediyor.[Kedi-Siz] kedisiz yaşayamayanların toplanma noktası.

[Çocuklar İçin Yeşil Kitaplar] Denizdeki Zeytin Ağacı – Eda Uysal


Amerikalı doğabilimci John Burroughs, “Sevgi olmadan bilgi kalıcı olmaz. Fakat sevgi önce gelirse bilgi kesinlikle arkasından gelecektir,” diyor.

40 Şizofrenden 1 Öykü- Özlem Çuhadar Koşal


“İntihar geçici bir çözüm olabilir belki ama geride kalanlar, kim olursa olsun bir süre sonra seni unutacak.

[Babil’den Sonra] İmroz’da bir bozlak ustası


Anadolu erenlerinin son nefeslerinden Ali Ekber Karakuş birkaç gün önce, 14 Kasım akşamı 18.20’de İzmir’de hakka yürüdü.

Lotus Exige Cup 430


Son zamanlarda yaklaşık olarak ayda bir, otomobillerinin yeni versiyonlarını tanıtan Lotus şimdi de Exige Cup serisinin en güçlü seçeneği olan 430'u beğenimize sundu.

iOS 11.1.2 güncellemesi yayımlandı


Apple, geçen hafta resmen araştırmaya başladığı iPhone X'lerde ekran sorunuyla alakalı yazılım güncelleştirmesini yayımladı.

Chevrolet Corvette ZR1


Chevrolet'den de beklenen haber sonunda geldi. Uzun zamandır yollarda testleri süren en güçlü Corvette modeli ZR1 artık bizlerle.

Aynalı, Gold, Ahşap, Gümüş Dresuar Modelleri


OnePlus 5T tanıtıldı


2017 yılı telefon modasına uyan OnePlus, 18:9 ekrana sahip ilk mobil cihazını tanıttı. OnePlus 5 ile neredeyse aynı özelliklere sahip olan 5T model numaralı cihaz, kamera konusunda önemli bir eksiği giderecek.


Loading...