All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


iOS 11.2.6 güncellemesi yayımlandı


Apple, geçen hafta resmen doğruladığı Telugu karakter sorununu yayımladığı iOS 11.2.6 güncellemesiyle çözüme kavuşturdu.

Kör dövüşü – Murat Belge


Bu yazı birikimdergisi.com sitesinden alındı 1974’te, Edmar Bacha adında bir iktisatçı, Brezilya üstüne yazarken “Belindia” diye bir kelime icat etmişti.

[Green Gazette weekly Turkey digest:] Court cases and urban solidarity


Berberoğlu to Serve 5 Years: A court of appeals passed verdict on the 13th of February, that  Enis Berberoğlu, journalist and Republican People’s Party (CHP) MP is convicted to five years and 10 months in prison for divulging state secrets.

20 Şubat 2018 günlük burç yorumları


Koç Burcu Sanat ve eğlence dolu bir güne hazır olun. Karşınıza çıkan teklifleri reddetmeden önce bir kez daha düşünün.

Aamir Khan Filmleri; Mutlaka İzlenmesi Gereken 40 Aamir Khan Filmi


Başarılı kariyeri boyunca, Hint sinema tarihinin en etkileyici ve popüler aktörü olan Aamir Khan, oyuncu, yönetmen ve yapımcı olarak kariyerine yeni başarılar eklemeye devam ediyor.

DÜNYACA ÜNLÜ GİTAR MARKASI GIBSON MARKASI BATMANIN EŞİĞİNDE


Dünyanın en büyük gitar üreticilerinden biri olan Gibson, yaşadığı mali zorluklar sonunda batma noktasına kadar gelmiş gibi gözüküyor.

Oyuncu Olmak İsteyip Henüz Deneyimi Olmayanlar İçin 7 İpucu


Bana sıkça sorulan sorulardan bir tanesi, henüz deneyimi olmayanların nasıl oyunculuğa başlayabileceği.

Oscar’a Giderken Son Düzlük; 71. BAFTA Ödülleri’nde Öne Çıkan 10 Olay


Dün gece 71. düzenlenen sinema sektörünün prestijli ödüllerinden BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) Ödülleri sahiplerini buldu.

Bağışıklık sisteminizle ilgili bir sorun olduğunu gösteren 10 belirti


Otoimmün hastalıklar, bağışıklık sisteminin yanlışlıkla kendi kendini yabancı olarak görmesi ve savaş açması olarak tanımlanabilir.

Henrique Oliveira’dan Etrafınızı Saracak 15 Enstalasyon


Ağaç dallarının bükülmüş dolaşımı olarak sanat dünyasında yerini alan Brezilyalı sanatçı Henrique Oliveira’nın yaptığı enstalasyonlar duvarların arasından sıyrılıp Paris’e oradan da Tokyo müzesindeki kirişlerde yerini alıp büyümeye devam ediyor.

Vergi indirimine tepki gösterdi! “Bizden daha fazla almalılar”

Trump’ın 1.5 trilyon dolarlık vergi indirimi yasasını eleştirenler arasına katılan hayırsever teknoloji devi Bill Gates,”Herkesten daha fazla vergi ödedim, 10 milyar dolardan fazla vergi ödedim, ama hükümet benim pozisyonumdaki kişilerden çok daha fazla vergi ödemesini talep etmeli” dedi.

AIR JORDAN 1’IN HİKAYESİNİ ANLATAN BELGESELDEN FRAGMAN


Nike’ın ikon ayakkabı modellerinden biri olan ve şirketin çehresini değiştirip popüler kültüre damgasını vuran modeli Air Force 1 hakkında hazırlanan belgeselden ilk fragman geldi.

Audio to Text for WhatsApp Android Uygulaması


Audio to Text for WhatsApp, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta size gönderilen ya da sizin gönderdiğiniz bir sesli mesajı yazıya çevirebileceğiniz bir uygulama.

Erkeklerin Girmesinin Yasak Olduğu Büyüleyici Bir Görüntüye Sahip Ada; SuperShe Adası


Sürekli olarak karşılaştığımız kadına karşı şiddet ve cinsel taciz haberleri ne yazık ki birçok insanı umutsuzluğa sürüklüyor.

Kendi içinde özgür hissetmek için farkındalıkla yürüyebilir misin?


Sanıyorum ki dünyaya adım atan ilk insanlar olduğumuzdan beri anlamaya çalıştığımız bir şey var; “Özgürlük”.

Norveçli Lorentzen’den rekor ve altın madalya

2018 PyeongChang Kış Olimpiyatları’nda Norveçli Havard Lorentzen sürat pateni erkekler 500 metrede altın madalya elde etti.

Son Dakika: 20 bin öğretmen alınacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin duyuru yayımladı. Ön başvurular 2 Mart’ta alınacak, sözlü sınavlar 14 Nisan ve 8 Mayıs’ta yapılacak.

Hak ettiğiniz maaşı almak için bilmeniz gereken önemli noktalar


Hepimiz istediğimiz şeyleri yiyip içebilmek, istediğimiz yerlere gidebilmek, beğendiğimiz kıyafetleri giymek ve her şeyden önce hayatlarımızı idame ettirebilmek için çalışmak durumundayız.

2018 Sualtı Fotoğraf Yarışmasının Kazananları Açıklandı


İngiliz Sualtı Fotoğraf Yarışması bu senenin en güzel sualtı karelerini ödüllendirdi. Yazının tümünü okumak için tıklayın.

Bu Gizemli Odanın Sırrı Ne?


Addict Aide, son kampanyasında etkileşimli bir oyun yaratarak insanları Laurence isimli bir kadının yaşadığı evi inceleyerek sırrını çözmeye çağırıyor.


Loading...