All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


‘Erdoğan despotizmine destek vermek Türkiye’nin demokratlarına ihanet olur!’- Cem Özdemir


Bu yazı ahvalnews.com sitesinden alındı Macron-Erdoğan buluşması ile AB Türkiye ilişkisi bir kez daha Avrupa gündemindeydi.

Yardımcı doçentler yeniden doktor oluyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı, yardımcı doçentliği kaldıran yasa teklifi TBMM Başkanlığı’na sunuldu.

Kazakistan’da korkunç kaza: 52 ölü

Kazakistan’ın Aktöbe eyaletinde yolcu otobüsünün yanması sonucu 52 kişi hayatını kaybetti. / Son Dakika… Ayrıntılar birazdan.

Pist kapandı, kurtarma çalışmaları başladı


Trabzon’da pistten çıkan ve denize metreler kala dik yamaçta durabilen uçağın, bulunduğu yerden çıkarılarak güvenli sahaya alınması için vinçlerle çalışmalara başlandı.

Her şey zamanını bekler: Sen cesaretle beklemeye hazır mısın?


“Her şey vaktini bekler. Ne gül vaktinden önce açar, ne güneş vaktinden önce doğar! Biraz sabret, senin olan sana gelecektir!

Tillerson: Türkiye’ye açıklama borcumuz var

ABD Dışişleri Bakanı Tillerson, “Türkiye’ye bir açıklama borcumuz var. (Suriye’de) Herhangi bir sınır güvenlik gücü kurmuyoruz.” dedi.

Lexus LF-1 Limitless


Lexus, son yıllarda iddialı tasarımlara imza atan bir firma. Haliyle bu trend, markanın konseptlerinde de görülüyor.

Keşfetmenin Keyfi hosted by Hüseyin Karabey


Fil’m Hafızası; şehrin en farklı sinema etkinliklerine Keşfetmenin Keyfi’ni ekliyor ve uluslararası festivallerde övgüyle karşılanmış bağımsız kısa filmleri sanatseverlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyor!

Toyota Avalon


Toyota'nın Kuzey Amerika için önemli olan sedan modellerinden bir tanesi de Avalon. Camry'nin ardından tamamen yenilenen otomobilin kaputu altında büyük bir yenilik olmasa geriye kalanı yepyeni.

Acura RDX


Detroit otomobil fuarının konseptleri arasında ilginç bir araç bulunuyor. Acura standında bulunan yeni RDX'in farklı yanıysa garip özelliklere sahip olması değil, ilk bakışta seri üretim bir model gibi görünmesi.

18 Ocak 2018 günlük burç yorumları


Koç Burcu Yaratıcı bir şekilde kendinizi ifade etmenin, işlerinizi etkili bir şekilde sunmanın yolunu bulursanız, hayalini kurduğunuz fırsatlar ayağınıza gelebilir.  Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür.

Biz Aslında Kötü müyüz?

Önce Stanford Hapishane Deneyi’ni öğrenmiştim. Hatta The Experiment(Deney) isimli 2010 yapımı bir filmini de izlemiştim sonrasında.

24 NİSAN’DA DEAD MAN’LE CRITERION’IN KAPISINDAYIZ


Sabah The Virgin Suicides, şimdi Dead Man… The Criterion Collection, A’dan Z’ye mükemmel kataloğunu genişletmeye devam ediyor.

YOUNG FATHERS YENİ ALBÜMÜNÜ TEKLİYLE DUYURDU


Son albümü White Man Are Black Men Too’yu 2015’te yayınlayan Young Fathers, yeni albümünü yeni teklisiyle duyurdu.

Dikson; -50 Dereceye Düşen Hava Sıcaklığıyla Dünyanın Kenarındaki Şehir


Haftalardır beklenen ve yavaş yavaş birçok şehri ziyaret etmeye başlayan kar yağışıyla birlikte ülkemizde birçok kişi “Ne zaman yağacak bu kar?

Bu Ülkenin Geleceği Olan Gençleri Mutsuz Eden 7 Aşırı Haklı Neden


Bu ülkede genç olmak zor. Özgür olmak istersin engellerler, gezmek istersin paran yetmez, dilediğin gibi sokakta yürümek istersin karışırlar, istediğini giymek istersin kızarlar.

5 Ayda 115 Çocuğun Hamile Kalışının Örtbas Edildiği Skandal


Her ne kadar çocuk istismarına karşı her geçen gün savaşmaya çalışsak da ortaya çıkan skandallar bizleri üzmeye ve şaşırtmaya devam ediyor.

10 maddede Kanal İstanbul hakkında bilmeniz gerekenler – Pelin Cengiz

İstanbul’un geleceğini kökten değiştirecek Kanal İstanbul projesinin güzergahı Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan tarafından hafta başında açıklandı.

Fobilerimizden kurtularak özgürleşmek mümkün


Hepimiz korktuğumuz, çekindiğimiz şeylerden kaçma, onlardan uzak kalma eğilimi gösteririz. Uçağa binmekten çekindiğimiz için kara yoluyla seyahat etmeye çalışır, hatta icabında bu korku uğruna bir düğüne ya da tatile gitmekten vazgeçeriz.

BECK’TEN AŞIRI DOZDA TATLILIK İÇEREN VİDEO


Geçtiğimiz Ekim ayında 13. albümü Colors’ı yayınlayan Beck, replay butonunun müptelası olacağımız yeni bir video paylaştı.


Loading...