All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Otopsi sonucu açıklandı! İşte Astori’nin ölüm nedeni


İtalya Serie A ekiplerinden Fiorentina’nın takım kaptanı Davide Astori’nin, kalbinin yavaşlayarak durması sonucu hayatını kaybettiği bildirildi.

AB Dış İlişkiler Konseyi: İklim değişikliğinin uluslararası güvenlik ve istikrar bağlamında etkileri var


AB Dış İlişkiler Konseyi, iklim diplomasisi üzerine sonuç bildirgesini 26 Şubat 2018 tarihli bir kararla kabul etti ve kamuoyu ile paylaştı.

Kuzey Kore’nin barışçı girişimlerine karşı ABD’den yeni yaptırım!

Kuzey Kore, yıllar sonra Güney Kore ile ilişkilerini iyileştirirken, ABD ise Kuzey Kore lideri Kim Jong-un’un üvey ağabeyinin öldürülmesini gerekçe göstererek yeni yaptırım kararı aldı.

“Cumhurbaşkanımız ‘İstanbul’un siluetini bozduk’ dedi, e bunu Amerika mı yaptı?”

Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti’de yapılan yanlışlar dile getirildiğinde yapılan ‘ihanet’ ithamlarının yanlışlığına dikkat çekerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’un siluetine dair yaptığı açıklamaları hatırlattı ve “Bunu kim yaptı?

Beyinleri Yıkayarak Vaftiz Et: Far Cry 5


FAR CRY 5'in piyasaya sürülmesinden evvel, DDB Paris oyunun karakteri olan Joseph'in kötü sözlerini bizlere aktarıyor, bizi onun sözleriyle kutsuyor.

CHP’de 47 Vekilden Ortak Tüzük Bildirisi

CHP’li 47 milletvekili, 9-10 Mart’ta yapılacak Tüzük Kurultayı öncesinde “Demokratik Tüzük, Demokratik CHP, Demokratik Türkiye” başlığıyla ortak bir açıklama yaptı.

CHP ve HDP’li vekiller için 23 yeni fezleke!

TBMM’ye milletvekillerinin yasama dokunulmazlığının kaldırılması için 23 yeni fezleke geldi. Fezlekelerden 11’i CHP, 12’si HDP milletvekilleri hakkında düzenlendi.

Trump’ın Başekonomi Danışmanı istifa etti

Donald Trump’ın Başekonomi Danışmanı Gary Cohn, çelik ve alüminyuma getirilmesi planlanan gümrük tarifeleri nedeniyle istifa ettiği Beyaz Saray tarafından doğrulandı.

Şampiyonlar Ligi’nde ilk çeyrek finalistler belli oldu

Şampiyonlar Ligi’nde ilk çeyrek finalistler Real Madrid ile Liverpool oldu. İlk maçlarını kazanan iki ekip de rövanşta zorlanmadan turu geçmeyi başardı.

Ankara’da sosyal medya gözaltıları


Sosyal medya paylaşımları nedeniyle Ankara’da sabahın erken saatlerinde ev baskınları yapan polis çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

Wikipedia “Türkiye’yi Özledik” kampanyasını başlattı

Ülkemizde yaklaşık 10 aydır engelli olan Wikipedia, bugün Facebook hesabı üzerinden #WeMissTurkey (Türkiye’yi Özledik) kampanyasını başlattı.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken başarısız olmamızın 10 nedeni


Hedef belirlemek, bir insanın hayatta istediklerini elde etmek için uygulayabileceği en güçlü tekniklerin başında geliyor.

When We Rise || Karşı Taarruza Geçme Vakti Geldi!


Bundan 1 yıl önce ABC kanalında 27 Şubat-3 Mart 2017 tarihleri arasında 4 çift bölümden oluşan bir mini dizi yayınlandı: When We Rise   Aynı isimli kitabın uyarlaması olan dizi, LGBT aktivisti Cleve Jones’un hatıraları eşliğinde bizlere Amerika’da 60’lı yıllardan günümüze gelişen eşcinsel hakları mücadelesini anlatıyor.

OKAY KAYA’YLA YİNE KALP ÇARPINTISI, YİNE AŞK GİBİ ŞARKI


Okay Kaya, yani Kaya Wilkins’in yükselişine mani olunamıyor. İlk yayınladığı müzik videoları ile yeteneğini bas bas belli eden, ardından da modellik kariyeriyle büyük başarı yakalayan, geçtiğimiz yıl ise Joachim Trier filmi Thelma’daki performansıyla oyunculuk maharetini sergileyen Norveçli pek yetenekli isim, ilk albümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

JON HOPKINS, YENİ ALBÜM, SINGULARITY, 4 MAYIS


Son albümü Immunity’yi 2013’te yayınlayan, yani tam 5 yıldır yeni stüdyo albümünü beklediğimiz İngiliz prodüktör Jon Hopkins’ten haber var.

Baharat kokularının hakim olduğu ada Zanzibar


Tarihi sokaklarda baharat kokularının hakim olduğu ve onlarca baharat çeşidinin yetiştirildiği ada Zanzibar keşfedilmeyi bekliyor.

7 Mart 2018 günlük burç yorumları


Koç Burcu Venüs Koç burcuna doğru ilerliyor ve burada kendisini bekleyen Merkür’le buluşuyor. İlginç ve güzel haberlerle dolu bir gün sizi bekliyor.

Jaguar’ın Elektrikli SUV modeli I-PACE’i Kullandık: İlk Sürüş, İlk İzlenimler


Jaguar'ın tamamen elektrikli yeni SUV modeli I-PACE'i Türkiye'den kullanan ilk gazeteci Bigumigu'un yayın yönetmeni Yalçın Pembecioğlu'nun sürüş izlenimleri.

Daha Az Data Harcayan Twitter Lite

Mobil tarayıcıdan Twitter Aslında yakında bir sene olacak Twitter Lite çıkalı. Ve yine aslında mobil cihazınızda bir tarayıcıdan mobile.twitter.com adresi üzerinden ...

FESTIVAL OF DISRUPTION’UN LINE-UP’I BELLİ OLDU


David Lynch’in iki sene önce organize etmeye başladığı ve adından bir hayli söz ettiren organizasyonu Festival of Disruption’ın Brooklyn ayağına katılacak isimler belli oldu.


Loading...